koffie.jpg

Maak kennis met ons Team

Onze medewerkers bestaan uit dossierbeheerders en relatiebeheerders.

Relatiebeheerders

 

De functie van relatiebeheerder bestaat voornamelijk in het onderhouden van persoonlijke contacten met de toegewezen cliënten: het periodiek bespreken van de cijfers, het adviseren van cliënten, het inventariseren van de behoeften van cliënten, het opbouwen en onderhouden van relevante netwerken.

- Kwaliteitshandboek EMENDO, p. 8

 

Erwin GRUSENMEYER

erwin@emendo.eu
0477 61 98 23
03 620 10 50

Zaakvoerder / Relatiebeheerder
Accountant-belastingconsulent IAB

Liliane DE KEYSER

 liliane@emendo.eu
 0475 49 64 48
 03 291 04 53

Relatiebeheerder / Dossierbeheerder

Philip SOMERS

 philip@emendo.eu
 03 620 10 58


Relatiebeheerder / Dossierbeheerder

 

Rolf VERHAEGEN

 rolf@emendo.eu
 0477 82 05 82
 03 620 10 59

Relatiebeheerder

PHILIPPE FASTRE

philippe@emendo.eu
03 620 10 56


Relatiebeheerder / Dossierbeheerder

 
 
 

Dossierbeheerders

De functie van dossierbeheerder bestaat voornamelijk in de technische afwerking van dossiers: het afsluiten van de boekhouding, het voorbereiden van fiscale en parafiscale aangiften, het op punt stellen van administratie en de verdediging van de dossiers tegenover de fiscale administraties.

- Kwaliteitshandboek EMENDO, p. 8

 

Frederik BRIOSI

 fred@emendo.eu 
 03 291 04 51

Gaëtane VANDECASSERIE

gaetane@emendo.eu 
 03 680 10 53

Katrien NACKAERTS

 katrien@emendo.eu 
 03 291 04 52

Tom VAN MINNEBRUGGEN

tom@emendo.eu
03 620 10 55

Philip SOMERS

 philip@emendo.eu 
 03 620 10 58